00421 905 319 222

Prečo my?

Sme reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov.

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek.

Sme sesterskou spoločnosťou reklamných agentúr  maXmaRR Event House s.r.o.   a  CPP Promo House s.r.o.    a  spoločne poskytujeme klientom full servisové služby v oblasti sales promotion, marketingových a kultúrno – spoločenských eventov a teambuildingov.

 

  • Efektívna práca nášho tímu nás posilňuje a vďaka tomu sa na trhu stále rozvíjame a  rastieme.
  • Uspech – vždy nás poteší, keď Vás niečo z našej ponuky osloví a uspejete tým u svojich zákazníkov, pracovných partnerov. Váš úspech je aj našim úspechom.
  • Rýchlosť doručenia tovaru sa snažíme prispôsobovať potrebám klienta a využívame na to všetky dostupné prostriedky od leteckej, cez železničnú, cestnú až po lodnú dopravu.
  • Odmeňujeme verných zákazníkov. Našim stálym zákazníkom poskytujeme rôzne výhody. Jednou z nich je aj platba na faktúru až po doručení tovaru. Tovar si u nás objednáte, my Vám ho dodáme, Vy si ho skontrolujete a až potom platíte.
  • Grafické návrhy na kľúč. Naši grafici Vám pripravia kreatívne koncepty na prianie tak, aby maximálne vystihovali Vaše predstavy. Aj ten najobyčajnejší darček vie byť neobyčajným a zaujímavým... 
  • Inovatívnosť – neustále sledujeme rozvíjajúci sa trh a trendy, ktoré prichádzajú z celého sveta. Pravidelne aktualizujeme naše ponuky a rozširujeme možnosti, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho klienta. 
  • Flexibilita – byť flexibilný je v dnešnom biznise veľmi dôležité. Aj my sa snažíme poskytnúť klientom „full service“, aby sme ich čo najviac odbremenili a mohli sa tak venovať inej práci.
  • Tvorivosť - pripravíme Vám ponuku darčekov na mieru bez toho, aby ste museli zdĺhavo prezerať katalógy. Stačí keď nám poviete účel, na ktorý darček alebo reklamný predmet potrebujete a ostatné už nechajte na nás.
  • Spolupracujeme s overenými európskymi a ázijskými výrobcami. Naša databáza sa každým rokom rozširuje čo nám umožňuje rozširovať aj naše možnosti.

 

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online