00421 905 319 222

Textil na zákazku

Či sa jedná o reklamný textil alebo firemné oblečenie, postaráme sa o kompletnú realizáciu od návrhu až po dodanie. Stačí ak nám poviete čo asi chcete, na aký účel a my Vám pripravíme ponuku bez toho aby ste museli zdĺhavo listovať v katalógoch. Vyberiete si z našej ponuky, pošlete špecifikáciu a ostatné už zariadime my. Aj v oblasti termínu dodania sa snažíme klientom vychádzať maximálne v ústrety a väčšinu produktov sme schopní vyrobiť v priebehu 4 – 6 týždňov ,ale prosím majte na pamäti že ide o výrobu na zákazku čo zahrňuje niekoľko procesov od utkania látky, jej farbenie a úprava, cez strih, potlač, výrobu doplnkov, šitie až po finálnu kontrolu, žehlenie a balenie. 

 

Výhody zákazkovej výroby od nás

  • Originálna prezentácia Vašej firmy
  • Ľubovoľný výber materiálu, gramáže, strihu
  • Široká škála farieb
  • Možnosť výroby doplnkov
  • Výšivky a potlač na švoch, golieroch, ohyboch bez obmedzení
  • Možnosti lisovaného textilu a iné špeciálne balenia
  • Priaznivé ceny v závislosti od odoberaného množstva 

Ak chcete viac informácií alebo potrebujete pripraviť ponuku neváhajte nás kontaktovať!

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online