00421 905 319 222

Reklamné predmety

Potrebujete dodať reklamné predmety čo najrýchlejšie? Nahliadnite do nášho kalatógu, ktorý je pripravený práve kvôli tejto Vašej požiadavke. Väčšina z týchto reklamných predmetov je dostupná do 3 – 5 pracovných dní aj s vlastným brandingom. V tejto sekcii nájdete iba určitú časť reklamných predmetov pre inšpiráciu. Ak sa Vám nechce listovať v katalógoch napíšte nám Vašu predstavu a my Vám pripravíme ponuku.


Odporúčame z tejto kategórie


-

Čajová súprava s vianočným motívom

-

Flip - flopy s možnosťou potlače

-

Hrnčeky s vianočným motívom

-

Klobúky v rôznych farbách, vlastný branding

-

Nástenné kalendáre

-

Slnečné okuliare rôzne prevedenia a branding

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg 2020
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online