00421 905 319 222

Antistresové darčeky

Stres nás sprevádza úplne všade. V práci, doma, vonku, stále Vás niečo vytočí a Vy neviete ako s tým bojovať. My Vám ponúkame malú pomôcku, ktorú môžete na tento účel využiť. Reklamné antistresové hračky, či produkty máme k dispozícii v rôznych dizajnoch, pre každé odvetvie. Na všetky natlačíme Vaše logo  a môžete si užívať dni bez stresov. Antistresové reklamné produkty  vieme vyrobiť aj na zákazku, podľa Vášho vlastného dizajnu.

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg 2020
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online