00421 905 319 222

Reklamné osviežovače do auta

Papierové osviežovače  Vám vyrobíme v rôznych vôňach a tvaroch. Potlačíme akýmkoľvek logom, ktoré si môžete nechať napustiť jednou z 15 druhov vôní. Reklamné voňačky sú balené v priehľadnom ochrannom obale, ktorý zabraňuje unikaniu vôňe až kým ich neotvoríte. Vybranú vôňu budete cítiť dlhých 25 dní a aj potom Vám ostane jemne voňavá reklama v aute. Tento produkt patrí medzi lacné darčeky a je vhodný pre každého. Potlač Vám zabezpečím plnofarebne akýmkoľvek motívom z oboch strán.

Prémiové osviežovače

Možnosti brandingu: gravírovanie a digitálna tlač.
Balenie: blister s papierovou kartičkou s vlastnou grafikou.

8 jedinečných arómy,

Je z čoho vyberať.

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online