00421 905 319 222

Reklamné šnúrky na krk

Reklamné šnúrky na krk  sú síce starším artiklom medzi reklamnými predmetami, ale rozhodne nie zastaralým. Patria medzi praktické, stále aktuálne reklamné darčeky, ktoré sa tešia svojej obľube vďaka nízkej cene a využitiu. Prinášame Vám  niekoľko druhov reklamných šnúrok na krk  od  tých  klasických s potlačou, cez náročnejšie s výšivkou, plastové v tvare zipsu,  či nové druhy vyrobené z eko materiálov ako sú bambus, či kukurica. Vyskúšajte naše šnúrky za super ceny od výrobcu!

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online