00421 905 319 222

Reklamné čističe displejov na mobil

Reklamný čistič na displej mobilu je v súčasnej dobe praktický, lacný a dobre skladovateľný produkt, na ktorý si môžete natlačiť svoje logo. Tvar, veľkosť je na Vás, ak nechcete využiť naše štandardné rozmery. Spôsob použitia je taký, že reklamný čistič si nalepíte na opačnú stranu mobilu, kedykoľvek si ho môžete odlepiť a použiť na očistenie displeja. Následne ho môžete nalepiť znova späť. Plocha čističa je opakovateľne nalepiteľná a nestane sa, že sa Vám častým  používaním znehodnotí. Povrch je vyrobený z jemnej microfibre látky, na ktorú sa natlačí logo a opačná lepiaca časť je vyrobená zo špeciálneho lepivého plastu, ktorý keď sa zašpiní, stačí opláchnuť pod vodou a znova nalepiť na mobil. Vyžiadajte si kalkuláciu už teraz.

Štandardné rozmery:

  • kruhový tvar 33mm
  • obdĺžníkový tvar 55x85mm
  • štvorcový tvar 28x28mm

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg 2020
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online