00421 905 319 222

Magnetické darčeky

Magnetická reklama  je skvelou funkčnou ozdobou a zároveň upozornením na seba všade tam, kde chcete byť viditeľní za málo peňazí a efektívne. Ponúkame rôzne prevedenia  magnetickej reklamy  v podobe magnetických reklamných predmetov,  s rôznym použitím. Vyskúšajte naše  magnetické kalendáre, bločky, záložky aj magnetky s potlačou a obojstranné  reklamné magnetky. Ak máte vlastný nápad  na magnetické bločky, alebo ostatné magnetické reklamné predmety, stačí ak nám ho pošlete a  Vaša predstava sa môže stať skutočnosťou.

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online