00421 905 319 222

Reklamné podložky

Stále atraktívny a viditeľný produkt sú podložky pod poháre, či už ich budete dávať vo Vašej kancelárii pod poháre, alebo ich darujete niekomu ako darček v  peknom balení, či ich budete pribaľovať k Vašim produktom, či posielať poštou.....je iba na Vás. My Vám garantujeme kvalitu, pekný dizajn, krátku dodaciu dobu a bezkonkurenčnú cenu priamo od výrobcu !


Široký výber  z rôznych tvarov a druhov. U nás si môžete dať vyrobiť :

  • EKO korkové podložky  - vyrobené z prírodného korku v hrúbke 3mm, potlač sa dáva priamo na korok sieťotlačou
  • Korkové podložky kašírované s lepenkou  - vyrobené z prírodného korku s kašírovanou lepenkovou fóliou na povrchu, na ktorú natlačíme Vaše logo cmykom ( plnofarebne ), hrúbka 3mm
  • Lepenkové podložky  - vyrobené z kartónovej lepenky a potlačené z jednej, alebo z oboch strán akýmkoľvek logom, sieťotlačou.
  • Drevené podložky  - vyrobené z dreva, vhodné na každodenné používanie vďaka odolnému povrchu. Na povrch je možné logo aplikovať potlačou, alebo laserom do dreva. Hrúbka dreva je cca 4-5mm
  • Magnetické podložky  - vyrobené z tvrdej lepenky s lamináciou na povrchu a spodnou magnetickou časťou.

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online