00421 905 319 222

Reklamné plechové dózy

Reklamné plechové dózy nie sú len akýmsi obalom, ale zároveň perfektnou reklamou pre firmu.  Dokážeme Vám zabezpečiť výrobu plechových dóz v štandardných, ale aj neštandardných dizajnoch s akoukoľvek potlačou priamo od výrobcou za super ceny. K dispozícii sú dózy pre kozmetické, farmaceutické, potravinárske, tabakové a iné spoločnosti ( vid.ukážky na obrázkoch ). Stačí zadať dopyt a my Vám pošleme cenu.

Okrem plechoviek Vám vieme zabezpečiť výrobu táciek, podnosov, popolníkov, podložiek pod poháre, makety autíčok, plechové tabule,  obrazy, vedrá, pokladníčky a iné....ukážky si môžete pozrieť na obrázkoch

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online