00421 905 319 222

Reklamné tetovačky

Reklamné tetovačky na telo sú skvelou reklamou, ktorá na jednej strane poteší a na druhej spraví skvelú reklamu. Môžete si dať vyhotoviť akýkoľvek obrázok, logo, text, ktorý Vás charakterizuje v akejkoľvek veľkosti. Tetovačky stačí jednoduchým spôsobom pritlačiť na telo, chvilu počkať a pomalým ťahom stiahnuť ochranný papierik. Produkt sa hodi na rôzne spoločenské podujatia, akcie, promo akcie, ako vkladačka k produktom, pre deti, pre dospelých. Garantujeme nezávadnosť a certifikované výrobky priamo od výrobcov!

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online