00421 905 319 222

USB klúče na mieru

Vaše špeciálne želania na rôzne druhy USB klúčov radi splníme práve u nás. Máme skúsenosti s výrobou rôznych tvarov USB kľúčov s Vašim logom, alebo produktom v 2D či 3D podobe. Kapacity sú od 128MB  - 16GB. Výhodou je nízka hmotnosť, malé rozmery a elegantný dizajn. Váš USB môžeme zabaliť do niekoľkých darčekových krabičiek. Vyžiadajte si cenu na ten svoj, stačí, ak nám pošlete obrázok loga, či produktu a my Vám z neho vyrobíme USB kľúč na mieru. Kovové  reklamné USB kľúče, s rôznou kapacitou pre ukladanie dát, sú zároveň odolné proti poškodeniu a Vaše logo vyzerá hodnotne s  gravírom, ktorý Vám vieme dať za bezkonkurenčnú cenu.

 

Euro Gifts

O nás
Euro Gifts s.r.o. je reklamná agentúra špecializujúca sa na zákazkovú výrobu a dovoz reklamných predmetov. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006 a našou stratégiou je prinášať nové trendy a primárne uspokojovať špeciálne potreby klientov na báze konkrétnych požiadaviek. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a dodávateľmi reklamných predmetov rôzneho typu v rámci EU a Ázie. V poslednej dobe stále viac klientov žiada od reklamného produktu predovšetkým originalitu a práve výroba darčekov na mieru a reklamného textilu na zákazku túto vlastnosť dokonale spĺňa. Na základe Vašich požiadaviek vyrobíme darček alebo textil, ktorý odlíši a zviditeľní Vašu spoločnosť od konkurencie.
Katalóg
Prezrite si náš nový katalóg. Nájdete tu reklamné predmety rôzneho druhu od kancelárskych potrieb, cez prívesky, kľúčenky, potreby do domácnosti, športové potreby až po reklamný textil. V prípade záujmu si náš katalóg môžete pohodlne prezerať online, bez nutnosti sťahovania do počítača.
Prezerať katalóg online